Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opublikowano kolejną aktualizację Halo: The Master Chief Collection

Trwa „walka” z błędami.

Studio 343 Industries przygotowało kolejną aktualizację strzelanki Halo: The Master Chief Collection na Xbox One, starając się przyśpieszyć tworzenie rozgrywek w trybie sieciowym.

Od dnia premiery w ubiegłym miesiącu gra trapiona jest usterkami. Deweloperzy przygotowali już kilka łatek, ale nadal nie mogą wyeliminować najpoważniejszego kłopotu - zbyt długiego oczekiwania w kolejkach na dołączenie do meczu.

Twórcy umożliwiają teraz rozpoczęcie zmagań, gdy zgłosi się minimalna liczba wymaganych graczy. Rozwiązano także błąd z tworzeniem „fałszywych” rozgrywek, cokolwiek może to oznaczać.

Wprowadzono kolejne usprawnienia, by raz założone drużyny nie rozpadały się po jednej mapie. Usunięto też kilka mniejszych problemów - pełna lista na oficjalnej stronie.

„Pragniemy zauważyć, że ta aktualizacja poprawia balans drużyn, ale nie oczekujemy, że wyeliminuje wszystkie kłopoty z nierównymi zespołami” - dodaje 343 Industries.

W przyszłym tygodniu powinien ukazać się kolejny patch.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze