Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opublikowano dużą aktualizację Lords of the Fallen na wszystkich platformach

Ponad 200 poprawek.

CI Games poinformowało, że gra akcji Lords of the Fallen otrzymała kolejną, dużą aktualizację na wszystkich platformach sprzętowych.

Jak czytamy na oficjalnej stronie, przygotowano 81 poprawek dla edycji PlayStation 4, 41 dla Xbox One i 109 dla PC. Wszystkie wersje zostały „zrównane”, więc wszelkie usprawnienia z komputerów osobistych trafiły teraz na konsole.

Wśród najważniejszych zmian wymieniono błąd psujący zapisany stan gry w Katakumbach czy problemy z animacjami po śmierci. Dodano też kolejne ustawienia dla efektu abberacji chromatycznej.

Kaslo nie będzie już blokował wejścia do Planetarium, możliwy będzie też zapis gry razem ze zgromadzonym mnożnikiem doświadczenia. „Znacznie” zredukowano tearing na PlayStation 4 i wyeliminowano przeciwników strzelających przez ściany.

„Zauważycie także lepszą stabilność rozgrywki na PC” - napisano na oficjalnej stronie. „Przy okazji, pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w poszukiwaniu błędów.”

CI Games zapowiada, że to nie ostatnie poprawki do gry. Kolejna porcja usprawnień pojawi się w styczniu, razem z zapowiedzianym DLC - Ancient Labyrinth.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze