Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

One Piece: Pirate Warriors 3 i bijatyka J-STARS Victory VS + trafią do Europy

Na PC i sprzęt PlayStation.

Firma Bandai Namco stawia na lokalizacje japońskich tytułów. Zapowiedziano, że w Europie ukaże się gra akcji One Piece: Pirate Warriors 3 oraz bijatyka J-STARS Victory VS +.

Ten pierwszy tytuł łączy licencje mangi One Piece z rozgrywką w stylu Dynasty Warriors, gdzie zadaniem graczy jest walka z setkami przeciwników. Za prace odpowiada studio Omega Force, twórcy serii Warriors.

One Piece: Pirate Warriors 3 zmierza na PC, PlayStation 3, PS4 i PS Vita. To pierwszy raz, gdy odsłona tego cyklu trafi na PS4 i Steam - z odświeżoną grafiką i większą liczbą postaci na ekranie.

Produkcja opowiada o przygodach głównego bohatera - Luffy'ego. Powracają także tak dobrze znane postacie, jak Donquixote Doflamingo i Sabo.

Poniżej film z rozgrywki.

Kolejna japońska produkcja zmierzająca na europejski rynek to bijatyka J-STARS Victory VS +. Premiera latem, na PlayStation 3, PS4 i PS Vita.

Tytuł łączy postacie z kilku gier i licencji. Powalczymy między innymi jako Kenshiro i Raoh z Fist of the North Star, Goku i Vegeta z Dragon Ball, Naruto z - zgadliście - Naruto czy bohaterowie z Jo-Jo's Bizarre Adventure i wspomniany Luffy.

Za prace odpowiada studio Spike Chunsoft, obiecując tryby fabularny i zręcznościowy oraz drużynowe walki 2 vs 2.

Poniżej zwiastun i fragmenty rozgrywki.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze