Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ognisty Cinder nowym wojownikiem w Killer Instinct

Gigas dołączył do Tekken 7.

Nowym wojownikiem w bijatyce Killer Instinct na Xbox One jest w tym tygodniu Cider - człowiek zbudowany z gorącej plazmy.

Poniższy materiał wideo prezentuje postać w akcji (warto przewinąć do 20 minuty). Cider debiutował w oryginalnym Killer Instinct, wyprodukowanym przez studio Rare i wydanym w 1994 roku. W nowej odsłonie z 2013 roku wojownik stawia na mobilność i ataki z powietrza.

Ognisty mężczyzna zadebiutuje 30 kwietnia dla posiadaczy gry w wersji Ultra Edition. Gracze z edycją Combo Breaker muszą poczekać do 6 maja.

Cider to ósma postać z drugiego sezonu Killer Instinct. Poniższy teaser sugeruje kolejną nowość: Arię, liderkę korporacji Ultratech, organizującej brutalne turnieje walki.

Tymczasem o nową postać wzbogaciła się także bijatyka Tekken 7, dostępna obecnie tylko w Japonii. Do obsady dołączył sporych rozmiarów bioniczny twór Gigas, dysponujący „ogromną siłą fizyczną”.

Japończycy grają w Tekken 7 od 18 marca tego roku, na automatach. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy produkcji Bandai Namco trafi na konsole.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze