Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ogłoszono transfer pomiędzy Resident Evil 6 i Left 4 Dead 2

AKTUALIZACJA: Pierwszy film z rozgrywki.

Aktualizacja: Capcom opublikował pierwszy film, prezentujący w akcji efekty transferu pomiędzy Resident Evil 6 i Left 4 Dead 2.

Oryginalna wiadomość (16.03.2013): Premiera Resident Evil 6 na PC już za tydzień, 22 marca. Tymczasem Capcom ogłosił, że w najnowszej odsłonie serii zobaczymy także... postacie i potwory z gry Valve - Left 4 Dead 2.

Gościnne występy zaplanowano w ekskluzywnym na PC trybie The Mercenaries: No Mercy, dostępnym od 5 kwietnia. Wśród „nowych” bohaterów znajdziemy Coacha, Nicka, Ellis i Rochelle z konkurencyjnej strzelanki. Każda z postaci otrzyma własny, unikatowy zestaw broni. Nie zabraknie także charakterystycznych potworów: w RE6 zobaczymy Witch i Mini Tanka.

Tymczasem fani Left 4 Dead 2 mogą spodziewać się inwazji potworów z gry Capcomu - powalczą z Lepotitsą, Napadem i Ogromanem.

„Jesteśmy wielkimi fanami Resident Evil, więc ucieszyliśmy się z możliwości połączenia uniwersów RE6 i L4D2, które zaproponował Capcom” - skomentował Chet Faliszek z Valve w informacji prasowej.

Producent Resident Evil 6, Yoshiaki Hirabayashi dodał, że „cały zespół dobrze bawił się podczas prac i jesteśmy przekonani, że pomysł spodoba się również fanom!”

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze