Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oferta Games with Gold na grudzień - Xbox 360 i Xbox One

Sleeping Dogs, Burnout Paradise i inne.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili listę tytułów, które w grudniu za darmo będą mogli pobrać subskrybenci usługi Live Gold na konsolach Xbox.

Na Xbox One przez cały miesiąc dostępna będzie odświeżona wersja Sleeping Dogs - gry akcji w stylu GTA. Trafiamy do Hongkongu, by jako agent policji infiltrować lokalną mafię.

Na nowszej konsoli pobierzemy również horror Outlast - od 16 grudnia. Rozgrywka polega na eksploracji tajemniczego szpitala, unikaniu wrogów i szukaniu wskazówek.

Produkcje dostępne na Xbox 360 to zręcznościowe Outland w pierwszej połowie miesiąca oraz - od 16 grudnia - zręcznościowe Burnout Paradise.

Warto zaznaczyć, że dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły ze starszej konsoli Microsoftu uruchomimy też na Xbox One.

By skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Komentarze