Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżona wersja Grim Fandango trafi na PS4 i PS Vita

AKTUALIZACJA: Oraz inne platformy?

Aktualizacja: Tim Schafer ze studia Double Fine zasugerował na Twitterze, że odświeżone Grim Fandango może ukazać się na innych platformach sprzętowych, poza ogłoszonymi na E3 PlayStation 4 i PS Vita.

Adam Boyes z Sony mówił podczas konferencji o umowie na wyłączność, lecz twórca gry sprecyzował informacje, sugerując debiut także na PC.

„Wkrótce porozmawiamy o innych platformach!” - napisał Schafer. „Sony oferuje dużą pomoc w realizacji projektu i jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą współpracy na konsolach!”

Zobacz także: Grim Fandango - Poradnik, Solucja - kompletny opis przejścia kultowej przygodówki, z obrazkami i wyjaśnieniami zagadek.

*

Oryginalna wiadomość: Odświeżona wersja Grim Fandango trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita - poinformował przedstawiciel Sony na konferencji w Los Angeles.

„Dzięki dobrym stosunkom z naszymi przyjaciółmi w firmie Disney” - zaznaczył prowadzący.

Grim Fandango to klasyczna przygodówka łącząca elementy czarnej komedii i kryminału noir. Gracze wcielają się w Manuela Calaverę, agenta biura podróży Departamentu Śmierci. Akcja rozgrywa się w świecie zmarłych. Oryginalna wersja zadebiutowała w 1998 roku na PC.

Nie wiadomo jeszcze kiedy odświeżony klasyk trafi na konsole Sony.

O autorze
Komentarze