Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odmłodzony Harrison Ford zachwycił internautów. „Nikt wcześniej nie wyglądał tak dobrze”

Efekt zdumiewa.

Trailer filmu „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia” pozwolił przyjrzeć się z bliska odmłodzonemu cyfrowo Harrisonowi Fordowi. Widoczny efekt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów, którzy nie szczędzą zachwytów.

W krótkim materiale możemy zobaczyć scenę przedstawiającą młodego bohatera, przetrzymywanego przez nazistów. Wbrew pewnym obawom, efekt odmłodzenia prezentuje się bardzo wiarygodnie, a „cyfrowy sobowtór” w zupełności spełnia swoją rolę.

Nie mogę uwierzyć, jak dobrze to wygląda” - czytamy na Twitterze. „Wow, absolutnie zdumiewające” - dodaje kolejny internauta. Z początku myślałem, że to ujęcie z oryginalnej trylogii, aż zrozumiałem, że to niemożliwe. Naprawdę niezwykłe - zachwyca się jeden z widzów. Efekt cyfrowego odmłodzenia możemy zobaczyć w poniższym tweecie.

W sieci pojawiają się również opinie, że młodemu sobowtórowi daleko do perfekcji, choć efekt wciąż robi wrażenie. „To tylko obraz i wciąż mogę zobaczyć kilka niedoróbek, ale muszę przyznać, że wygląda to naprawdę niezwykle” - pisze bardziej sceptyczny komentujący.

Nie brakuje też zachwytów nad samą technologią, która - zdaniem wielu - przebiła kolejny poziom realizmu. „Cyfrowe odmładzanie osiągnęło właśnie nowy kamień milowy. To wygląda stuprocentowo prawdziwie, w sposób, w jaki żadna z cyfrowych postaci wcześniej nie wyglądała” - czytamy.

Własną opinię na temat całości filmu będziemy mogli wykreować 30 czerwca 2023 roku, gdy „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia” trafi na ekrany kin.

Tagi
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze