Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

OddBallers to zabawa w zbijaka w wersji Ubisoftu. Gra jest już dostępna

Kolorowo i radośnie.

Pierwsza tegoroczna premiera Ubisoftu to OddBallers, czyli kolorowe spojrzenie na grę w zbijaka, przeznaczone dla maksymalnie sześciu graczy.

Wykorzystaj swoje umiejętności oraz brutalnie niesprawiedliwe taktyki, by załatwić znajomych w szalonych oraz nieprzewidywalnych turniejach” - czytamy w opisie. Pewną innowacją jest fakt, że każda kolejna runda to nieco inne zasady i warunki potyczki.

Zmienia się kształt pola „bitwy”, a na arenie pojawiają się przeszkody i dodatkowe obiekty, jak kosiarki do trawy, owce i trąbki. Te można także przemieszczać czy rzucać, by zaskoczyć oponentów.

Całość ma być łatwa do opanowania, lecz z wystarczającą głębią, by przyciągnąć na dłużej. Gramy lokalnie lub w sieci, a w ramach kolejnych meczów odblokujemy „nowe treści oraz ostentacyjne gadżety”, takie jak bujny wąs, drewniana noga pirata czy też kapelusz kowbojski.

OddBallers jest oczywiście grą-usługą i Ubisoft zamierza wspierać ją tak długo, jak znajdą się chętni do zabawy. Mowa o sezonowych aktualizacjach, wydarzeniach specjalnych, nowych arenach i środowiskach, trybach oraz sekretach. „Mamy mnóstwo pomysłów, a tak mało czasu” - narzekają twórcy.

„Proste sterowanie, szybka rozgrywka, mały rozmiar i przyjazdy model biznesowy. Spędź czas na tym, co przyjemne, czyli na pokonywaniu znajomych” - reklamuje wydawca w oficjalnym opisie.

Za OddBallers odpowiada oddział francuskiej korporacji w Mumbaju. Gra jest już dostępna na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze