Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odcinkowa skradanka République Remastered trafi w tym miesiącu na PC

Odświeżona wersja gry mobilnej.

Rozbudowana i odświeżona wersja epizodycznej skradanki République z urządzeń mobilnych ukaże się 26 lutego na PC i Macach - ogłosił producent, studio Camouflaj.

Produkcję sfinansowano w 2012 roku na Kickstarterze, wspierając się osobą głównego producenta - Ryana Paytona. Ten odpowiadał w przeszłości miedzy innymi za Metal Gear Solid 4.

W République Remastered wszystkie obiekty przygotowano od podstaw w silniku Unity 5. „Poza przeprojektowaniem sterowania i interfejsu z myślą o komputerach, całkowicie zmieniliśmy oprawę, korzystając z nowoczesnych możliwości Unity 5” - komentuje deweloper.

Cena wyniesie 25 dolarów (ok. 91 zł). Pierwsze trzy odcinki otrzymamy już 26 lutego, a dwa ostatnie po ich premierze, już bez dodatkowych opłat. Jest też wersja Deluxe za 35 dolarów (ok. 128 zł), ze ścieżką dźwiękową i filmami zza kulis.

Główną bohaterką w Republique jest Hope, która planuje ucieczkę z miasta kontrolowanego przez władze na wzór wizji Orwella z powieści „Rok 1984”. Kobieta kradnie telefon i dzwoni do gracza, włamującego się do systemów bezpieczeństwa. Akcję obserwujemy właśnie z perspektywy kamer przemysłowych.

République w wersji mobilnej (po lewej) i Remastered
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze