Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oczekiwana aktualizacja Gran Turismo 7 zwiększa nagrody za wyścigi

Są też nowe imprezy.

Zgodnie z zapowiedziami z marca, Gran Turismo 7 otrzymało sporą aktualizacją, która odpowiada na krytykę graczy. Mowa głównie o mozolnym zbieraniu wirtualnej waluty.

Wcześniej twórcy „osłabili” między innymi imprezy, które wirtualni kierowcy wykorzystywali do szybszego zdobywania wirtualnej waluty, co tylko spotęgowało narzekania. Kwestia wygórowanych cen pojazdów była źródłem opinii, że twórcy chcą w ten sposób napędzić transakcje cyfrowe.

Teraz wypłaty w kredytach za wyścigi w kampanii oraz w sieci są wyższe. Wprowadzono także nowe wydarzenia - Le Mans, Sardegna, Tokyo Expressway – w późniejszych fazach kariery, z dużymi wypłatami.

Po osiągnięciu 23 poziomu odblokujemy za to nowe, 1-godzinne wyścigi wytrzymałościowe. Podniesiono także limit maksymalnej liczby kredytów w portfelu, z 20 do 100 milionów, a w sklepach powinno pojawić się więcej używanych i legendarnych samochodów.

Zmiany innego typu w aktualizacji 1.11 to między innymi usprawniony model jazdy off-roadowej, jest też kilka poprawek w grafice. Obszerną listę modyfikacji znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze