Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ochrona czasu w nowym trailerze bijatyki Dragon Ball Xenoverse 2

Zwiastun z okazji premiery.

Wczoraj na rynku zadebiutowało Dragon Ball Xenoverse 2 - bijatyka oparta na popularnych (także w Polsce) mandze i anime. W związku z tym firma Bandai Namco opublikowała nowy zwiastun tytułu.

Produkcja jest kontynuacją wydanej w ubiegłym roku gry. Tak jak w poprzedniej części, wcielamy się w członka tak zwanego Patrolu Czasu - organizacji, której zadaniem jest ochrona historii przed niepożądanymi zmianami.

W Dragon Ball Xenoverse 2 pojawiły się postacie z filmów kinowych, w tym Gogeta

Na początku zabawy tworzymy własną postać. Do wyboru jest pięć ras - ludzie, saiyanie, nameczanie, maijini oraz gatunek, którego przedstawicielem był Freezer. Dodatkowo można dostosować wygląd bohatera do własnych preferencji.

Wraz z postępami w rozgrywce, rozwijamy postać, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia. Gromadzimy również przydatne przedmioty oraz uczymy się różnorodne techniki, które następnie można wykorzystać podczas starć z przeciwnikami.

Główny wątek fabularny opowiada o zmaganiach z Tową i Mirą - znanymi z poprzedniej części złoczyńcami, którzy dokonują zmian w przeszłości. Bierzemy wiec udział w wydarzeniach z mangi i anime, starając się powstrzymać próby popsucia historii.

W grze pojawiły się też postacie z filmów kinowych. Na swojej drodze spotkamy więc między innymi Turlesa, Bardocka oraz nameczanina Sluga.

Całość okraszona jest kolorową oprawą graficzną, utrzymaną w stylistyce serialu animowanego. Wydarzenia przedstawiono jednak z perspektywy trzeciej osoby.

Pomiędzy poszczególnymi misjami trafiamy do Conton City - miasta, w którym można podjąć się realizacji dodatkowych wyzwań. Zadania można wykonywać wspólnie z innymi graczami.

Dragon Ball Xenoverse 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły