Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obszerny gameplay z polskiego westernu Hard West

Psychodeliczni rewolwerowcy.

Sfinansowany na Kickstarerze projekt Hard West od polskiego studia Creative Forge doczekał się obszernej prezentacji rozgrywki, prosto z targów Gamescom.

Jest klimatycznie

Jak pokazuje materiał niemieckiego kanału Gamer's Palace, akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a całość przypomina nieco taktyczną serię Commandos, lub - także pod względem świata - Desperados.

Hard West to taktyczny western z elementami RPG. Twórcy postanowili wprowadzić do świata gry także elementy fantastyczne, surrealistyczne. Ważną częścią opowieści są koszmary na jawie, które sprawią, że świat będzie stawał się coraz dziwniejszy.

Walka ma być szybka i zajmie nie więcej niż 5-10 minut, a Dziki Zachód pełen atrakcji, opowieści, kryjówek, tajemnic i sekretów do znalezienia. Łącznie wykonamy ponad czterdzieści zadań.

Istotne będzie wykorzystywanie otoczenia do wykonywania sprytnych, rykoszetujących strzałów, a także eksperymentowanie z budowaniem własnych broni.

Jak ogłaszano na krótko przez Gamescomem, wydawcą tytułu została firma Gambitious, czyli jedna z marek należących do Devolver Digital. Premiera jesienią tego roku, na PC (Windows, Mac, Linux).

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze