Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obsidian zmienia tytuł Project Eternity, publikuje pierwszy zwiastun

Od teraz pod nazwą Pillars of Eternity.

Można już pożegnać się z roboczym tytułem Project Eternity. Studio Obsidian zdecydowało się zmienić nazwę swojego RPG na Pillars of Eternity.

Razem z nowym tytułem otrzymujemy też pierwszy trailer, zawierający fragmenty rozgrywki. Zbiór krótkich ujęć przedstawia między innymi eksplorację jaskini, ruin i świątyni oraz walkę przeciwko szczuroludziom, wielkim pająkom i innym postaciom. W powietrzu latają czary, a na bliskim dystansie błyszczy stal.

Data premiery to nadal tylko 2014 rok, na PC (Windows i Linux) oraz Macu.

Obisidian ujawniło także nową stronę dla osób wspierających Proje... Pillars of Eternity finansowo. Gracze mogą tam odbierać swoje nagrody i sprawdzać postępy.

Twórcy kierują do fanów pytanie: czy bylibyście zainteresowani kolejnymi celami rozszerzonymi, by sfinansować dodatkowe prace? „Jeśli nie, to nie ma problemu” - czytamy. „Nadal zamierzamy dostarczyć wszystko, za co zapłaciliście. Prosimy o komentarze na naszym forum.”

Grafika koncepcyjna z gry

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze