Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obsidian współpracuje z rosyjskim studiem Allods Team nad MMO Skyforge

AKTUALIZACJA: Avellone wyjaśnia zakres współpracy z Rosjanami.

Aktualizacja: Chris Avellone przyznał podczas rozmowy z Eurogamerem, że Obsidian nie jest bezpośrednio zaangażowany w prace nad Skyforge, a jedynie pomaga w skompletowaniu zespołu, który przygotowuje wersję gry na rynki zachodnie.

- Nie pracują przy tym ludzie z Obsidian. Znamy deweloperów z okolicy, którzy mają doświadczenie w grach tego typu, pomagamy więc w skompletowaniu zespołu, zapewniamy miejsce w biurze, wsparcie techniczne i - jeśli jest to konieczne - wskazówki projektowe - przyznał producent z Obsidian.

*

Oryginalna wiadomość: Studio Obsidian Entertainment współpracuje z rosyjskim Allods Team nad nową grą MMO - Skyforge.

Rozpoczęcie współpracy ogłoszono na oficjalnej stronie internetowej Skyforge, a także na rosyjskiej edycji Game Developers Conference.

Szef Obisidian, Feargus Urquhart stwierdził w informacji prasowej, że „Skyforge to bardzo interesujący i obiecujący projekt. Jestem zadowolony, że Obsidian Entertainment jest zaangażowane w produkcję. Jestem pewien, że współpraca z Allods Team będzie dla nas wszystkich wspaniałym doświadczeniem.”

Skyfroge to kolorowe i jasne MMO, z szybką i efektowną walką. Nie wiadomo przy czym dokładnie pomaga Obsidian.

„Jesteśmy pewni, że współpraca z legendarnym studiem Obsidian pozytywnie wpłynie na grę i w efekcie otrzymamy lepszy tytuł” - napisał w informacji prasowej przedstawiciel rosyjskiego studia.

Poniżej zapis rozmowy ze studiem Allods (w języku rosyjskim) z fragmentami rozgrywki z Skyforge.

Sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami na stronie gry sugeruje, że tytuł powstaje od 2010 roku, rozprowadzany będzie za darmo, a gracze otrzymają 15 klas postaci, w tym kilka „bardzo egzotycznych”. Akcja toczy się w świecie fantasy, w którym nieobce są nowoczesne technologie.

Obsidian Entertainment pracuje obecnie nad South Park: The Stick of Truth dla Ubisoftu oraz klasycznym RPG Project Eternity, sfinansowanym na Kickstarterze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze