Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obcy: Izolacja ze wsparciem dla Oculus Rift i nowym trailerem

Oraz: założyciel Naughty Dog dołączył do firmy Oculus VR.

Obcy: Izolacja wkracza w rzeczywistość wirtualną - horror od studia The Creative Assembly zadziała także na Oculus Rift.

Twórcy zestawu VR przygotowują kilka wersji demonstracyjnych na E3, w tym właśnie Obcego, a także Eve: Valkyrie od CCP Games, przygodowe Lucky's Tale czy polską strzelankę Superhot.

Dowiedzieliśmy się także, że do Oculus VR dołączył Jason Rubin, w przeszłości założyciel zasłużonego studia Naughty Dog oraz ostatni dyrektor generalny THQ. Menedżer zostanie szefem zespołów deweloperskich.

„Tylko kilka razy w życiu widziałem coś, co w mojej opinii może wszystko zmienić” - napisał Rubin w oświadczeniu. „Imponująca technologia Oculus buduje portal do niesamowitego świata, który moja córka uzna kiedyś za normalny. Od momentu założenia zestawu wiedziałem, że chcę pomóc kształtować tę przyszłość.”

Poniżej znaleźć można najnowszy zwiastun Obcy: Izolacja, przygotowany na targi E3. Gra ukaże się 7 października tego roku, na PC, PlayStation 4, PS3, X360 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły