Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obcy: Izolacja jako gra TPP - ujawniono materiał z wczesnej wersji

Nagrany kartfolem.

Studio The Creative Assembly ujawniło film z rozgrywki z horroru Obcy: Izolacja, prezentując produkcję we wczesnej fazie, gdy rozważano jeszcze umieszczenie kamery za plecami głównej bohaterki.

Materiał zarejestrował serwis Destructoid, podczas pokazu na konferencji GDC. Niestety, film nie jest w najwyższej jakości.

Jak mówił na scenie dyrektor kreatywny Alistair Hope, taką perspektywę rozważano w początkowej fazie prac, czerpiąc inspiracje z Dead Space, Clock Tower, Silent Hill 2 czy Resident Evil 4. Ostatecznie zdecydowano się jednak na widok FPP.

„Mimo pewnych niedociągnięć, Obcy: Izolacja to świetne, niepokojące doświadczenie. Jeśli chcecie poczuć strach przed kosmicznym mordercą na własnej skórze, lepszej okazji nie znajdziecie” - napisał w recenzji Mateusz.

Produkcja ukazała się w październiku ubiegłego roku. Wcielamy się w Amandę Ripley. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z „Obcego”. Córka bohaterki filmu jest inżynierem korporacji Weyland-Yutani, pragnąc poznać prawdę na temat zaginięcia matki.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze