Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nvidia przygotowała sterowniki kart graficznych pod Wiedźmina 3

AMD „w tym tygodniu”.

Nvidia opublikowała sterowniki GeForce 352.86 WHQL, przygotowując swoje karty graficzne na jutrzejszą premierę Wiedźmina 3.

Geralt i HairWorks

Pliki pobrać można z oficjalnej strony firmy lub z pomocą aplikacji GeForce Experience.

Warto pamiętać, by przy korzystaniu z tej drugiej opcji wyłączyć w panelu Usług sytemu Windows wpis Nvidia Streamer Service - ten może aktywować się automatycznie po aktywacji, a negatywnie wpływa na wydajność w przypadku osób, które nie korzystają z konsoli Shield.

Sterowniki wprowadzają dodatkową optymalizację z myślą o tytule CD Projekt Red, a także odpowiedni profil SLI dla posiadaczy więcej niż jednej karty oraz opcję automatycznego dostosowania ustawień w GeForce Experience.

Tymczasem przedstawiciel AMD poinformował w serwisie Twitter, że stosowne sterowniki z obozu „czerwonych” pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Nvidia była bardziej bezpośrednio zaangażowana w prace nad Dzikim Gonem, czego rezultatem jest uwzględnienie dwóch dodatkowych efektów graficznych na kartach tej firmy: realistycznego futra i włosów HairWorks oraz globalnego cieniowania HBAO+.

Wiedźmin 3 ukaże się jutro także na PlayStation 4 i Xbox One.

Dzięki, caleb59.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze