Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun The Order: 1886 koncentruje się na fabule

Przygody Galahada.

Sony opublikowało nowy zwiastun gry akcji The Order: 1886, koncentrujący się na elementach fabuły w tej produkcji na PlayStation 4.

Akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości Londynu, gdzie ludzkość podzieliła się na dwa obozy. Część społeczeństwa pozyskała „cechy bestii”. W nieuchronny sposób doszło do konfliktu dwóch grup.

Ludzkość sformowała grupę wojowników, czyli tytułowy Order, inspirowany rycerzami okrągłego stołu. Przedstawiciele zakonu odkryli także substancję określaną jako „czarna woda”, która znacznie przedłuża życie i pozwala błyskawicznie leczyć rany.

Gracz wciela się w Sir Galahada, przedstawiciela Zakonu. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, podczas rewolucji przemysłowej w Londynie. Pojawia się kolejne zagrożenie: społeczność ludzi zaczyna się buntować przeciwko niesprawiedliwościom społecznym, a w miastach wybuchają zamieszki.

The Order: 1886 ukaże się 20 lutego. Przeciwnicy najmniejszych nawet spoilerów powinni prawdopodobnie pominąć poniższy materiał.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze