Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Mad Max oferuje pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Walka, rozwój postaci i świat.

Firma Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun gry akcji Mad Max, oferując dokładniejsze spojrzenie na rozgrywkę w tej postapokaliptycznej produkcji z otwartym światem.

Jesteś u pani

Fabuła rozpoczyna się od ataku bandytów. Tracimy rodzinę, samochód i całe wyposażenie, musząc poradzić sobie na nieprzyjaznym pustkowiu.

Pierwszy krok to wybranie początkowego pojazdu, który rozbudujemy później o kolejne części, w ramach postępów w rozgrywce.

Należy także zadbać o ekwipunek i uzbrojenie samego Maxa, zmieniając statystyki naszej postaci: obrażenia w walce wręcz, pancerz, parowanie czy zasoby amunicji. Nie zabraknie również umiejętności i talentów.

W materiale wideo widać między innymi sceny walki wręcz, przypominające nieco bardziej brutalny system walki z serii Batman od Rocksteady - broń palna będzie rzadkością, więc starcia będą polegać głównie na pięściach i broni białej.

Mad Max ukaże się 4 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły