Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun I.G.I Origins zapowiada powrót do korzeni serii

Więcej skradania, mniej strzelania.

Studio Antimatter Games - twórcy serii Rising Storm - opublikowało kolejny zwiastun I.G.I Origins - prequelu serii Project I.G.I. Prócz samej rozgrywki, w materiale znalazły się także podziękowania dla fanów.

Opublikowany we wrześniu zwiastun zebrał prawie 900 tysięcy wyświetleń, a studio podziękowało za tak liczne zainteresowanie i ciepłe reakcje graczy. Tym razem otrzymaliśmy kolejną dawkę fragmentów rozgrywki, przedstawiających głównie elementy skradankowe. Nie zabrakło jednak odrobiny akcji. Pojawia się płonący las oraz wymiana ognia z przeciwnikami.

Co ciekawe, zwiastun ukazuje zbiór całkiem zróżnicowanych lokacji. Wygląda na to, że przemierzymy nie tylko zimne lasy, ale także afrykańską sawannę. Trailer nagrano przy użyciu wersji pre-alpha, co poznać możemy po dosyć drastycznych spadkach klatek w niektórych momentach.

W ramach przypomnienia, oficjalną zapowiedź gry otrzymaliśmy w 2019 roku. Premierę planowano z początku na 2021 rok, ostatecznie jednak zrezygnowano. W maju 2022 roku twórcy poinformowali o przejściu na silnik Unreal Engine 5, co z pewnością przedłużyło proces produkcji gry.

I.G.I Origins - podobnie jak oryginał - wyróżni się rozwiniętym elementem skradania. Tytuł zachęci gracza do ostrożnej rozgrywki, otwarta walka będzie bowiem bardzo niebezpieczna. Ostateczna data premiery pozostaje na razie nieznana.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze