Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun i fragmenty rozgrywki z szalonego Killer is Dead

Bayonetta i No More Heroes w jednym.

Nadal nie wiemy zbyt wiele na temat rozgrywki w nowym projekcie Suda51. Studio Grasshopper Manufacture planuje rozwiać wątpliwości, publikując nowy trailer.

Poniżej krótkie spojrzenie na siekanych przeciwników:

Walka przypomina połączenie Bayonetty, No More Heroes oraz Revengeance, z dodatkowymi elementami strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Na ekranie widać informacje o możliwości wykonania kontrataku i uników. Jest też coś na kształt trybu Dark Side z No More Heroes, w którym upływ czasu zwalania, a ciosy są potężniejsze.

Osłabionych wrogów możemy wykończyć efektownymi atakami, a z martwych przeciwników czerpiemy kilka rodzajów kolorowych esencji.

Więcej filmów znajdziemy na kanale 4Gamer w serwisie YouTube.

Akcja Killer is Dead rozegra się w niedalekiej przyszłości. Modyfikacje cybernetyczne stały się normalnością. Bohater gry - Mondo Zappa - otrzymuje zlecenie od firmy Brian Execution Firm, zarządzanej przez cyborga - Briana Rosesa. Zadanie gracza polega na wyeliminowaniu szeregu zabójców, rozproszonych na całym świecie. Gra jest duchowym i artystycznym następcą innych tytułów stworzonych przez Japończyka: Killer 7 i No More Heroes.

Premiera w sierpniu, na X360 i PS3.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze