Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Halo: The Master Chief Collection przypomina o premierze

Można już pobrać premierową łatkę.

Microsoft opublikował kolejny zwiastun Halo: The Master Chief Collection, przypominając o premierze tego zbiorczego wydania, zaplanowanej na 11 listopada, tylko na Xbox One.

Halo?

Efektowny, animowany materiał wideo poprzetykano ujęciami z rozgrywki. W ubiegłym miesiącu publikowaliśmy nie mniej dynamiczny zwiastun dla samego tylko Halo 2 Anniversary.

Halo: The Master Chief Collection zawiera Halo: Combat Evolved oraz Halo 2 w odświeżonych wersjach, a także Halo 3 i Halo 4, już bez zmian i graficznych poprawek.

Dostęp do wszystkich gier i trybów będzie możliwy z poziomu wspólnego menu. W zestawie znajdą się nie tylko kampanie dla jednego gracza, ale też tryby wieloosobowe. W sumie przygotowano sto map.

Twórcy nie zmieścili jednak wszystkich danych na płycie, więc część zawartości dla trybu sieciowego będzie trzeba pobrać w dniu premiery. Potrzebne pliki zajmują imponujące 15 GB i są już dostępne do ściągnięcia dla posiadaczy zamówień przedpremierowych. Pierwotnie mówiło się nawet o 20 GB.

Poniżej znaleźć można także krótką reklamę telewizyjną zestawu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze