Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun darmowego Deep Down ujawnia elementy fabuły

Odwiedzimy także Nowy Jork.

Capcom opublikował nowy zwiastun gry Deep Down, ujawniający elementy wykreowanego uniwersum oraz fabuły.

Darmowa gra akcji z elementami RPG ukaże się wyłącznie na PlayStation 4. Opowieść umieszczono w 1494 roku, gdzie eksplorujemy podziemia w walce z przerażającymi potworami, jako rycerz zakuty w błyszczącą zbroję. Odwiedzimy jednak także futurystyczny Nowy Jork z 2094 r.

W poniższym materiale wideo znaleźć można obie epoki historyczne. Walkę w świecie fantasy obserwujemy w perspektywie trzeciej osoby, natomiast „miejskie” sekcje widzimy bezpośrednio z oczu postaci. Całość przypomina połączenie Dark Souls z Assassin's Creed.

Jak wynika z trailera, wcielimy się w pracownika zajmującego się zbieraniem wspomnień z przeszłości. Deweloperzy zaprezentowali także tryb kooperacji dla dwóch i czterech graczy, gdzie małe zespoły rycerzy wspólnie eksterminują potwory.

Wydawca nadal nie podał konkretnej daty premiery, ograniczając się do okna obejmującego cały przyszły rok. Nie wiemy też, czy produkcja trafi na Zachód.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze