Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zestaw Xbox One z Master Chief Collection dostępny w Polsce

Za ok. 1700 zł.

Microsoft ogłosił, że do sprzedaży w Polsce trafił nowy zestaw z konsolą Xbox One, zawierający także kopię Halo: Master Chief Collection.

Bundle oferuje sprzęt z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, bezprzewodowy kontroler, zestaw słuchawkowy oraz kod umożliwiający pobranie gry. Orientacyjną cenę detaliczną ustalono na 1699 zł.

W Halo: The Master Chief Collection znajdziemy odświeżone wersje Halo: Combat Evolved oraz Halo 2. Halo 3 i Halo 4 nie doczekały się zmian i graficznych poprawek.

Dostęp do wszystkich gier i trybów uzyskujemy z poziomu wspólnego menu. W zestawie uwzględniono nie tylko kampanie dla jednego gracza, ale też tryby wieloosobowe. Wszystkie tytuły zadziałają w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę.

„Kompilacja jest znakomitą propozycją dla osób niemających wcześniej styczności z serią, ale też gratką dla miłośników Halo - mogących dołączyć do swojej kolekcji to bogate wydanie” - napisał w recenzji Łukasz.

Lista dostępnych w Polsce zestawów Xbox One obejmuje także bundle z Sunset Overdrive, Fifą 15, Call of Duty: Advanced Warfare i Assassin's Creed Unity.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze