Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy tryb rozgrywki Red Dead Online to walka z falami wrogów

Do broni.

Zgodnie z zapowiedzią, Red Dead Online otrzymało kolejną aktualizację, wprowadzającą między innymi nowy tryb rozgrywki - Do Broni. Gracze w kooperacji walczą w nim z falami wrogów.

Twórcy przygotowali kilka lokacji dla nowej opcji zabawy: Blackwater, Fort Mercer, Valentine, Strawberry i ranczo MacFarlane'a. Ataków zawsze jest dziesięć, o coraz wyższym poziomie trudności.

Nagrody są podobno wysokie

Gracze donoszą, że tryb jest obecnie bardzo opłacalny - jeśli mowa o nagrodach. Ukończenie wszystkich dziesięciu fal to 3 sztabki złota, 800 dolarów i 7 tys. punktów doświadczenia, choć warto wziąć pod uwagę, że w tym tygodniu trwa wydarzenie specjalne z bonusami do tych liczb.

Aby dołączyć do zabawy, należy sprawdzić obozową skrytkę, w której czeka telegram od „J”. Do broni będzie następnie dostępne w dowolnym momencie. Dotrzeć do trybu można również przez wybranie Serii telegramów na stronie startowej.

W aktualizacji są też inne nowości. Zlecenie: Cornwall to seria Przestępstw, których celem jest sławetny magnat, a zadaniem graczy jest infiltracja Cornwall Kerosene & Tar i zdobycie Kapitału dla Guido Martellego.

Od dziś do 6 września dostępny jest również Klub rewolwerowca 2, czyli przepustka dostosowana specjalnie dla klasy bandytów. Podnosząc rangę, otrzymamy łącznie 25 sztabek złota, specjalne premie i rzadkie przedmioty.

Na koniec nowe elementy ubioru: strój Clelland, słynne ubranie legendarnego bandyty Johna Marstona oraz opaska na oko Rafferty są dostępne do kupienia u Madame Nazar.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze