Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Saints Row podsumowuje wszystko, co w grze najważniejsze

Premiera coraz bliżej.

Zaplanowana na obecny miesiąc premiera nowego Saints Row zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy ze studia Volition przygotowali nowy zwiastun. Materiał w niecałe sześć minut prezentuje najważniejsze punkty rozgrywki i fabuły.

Zaczynamy więc od założenia biznesu, oczywiście nie do końca legalnego. O kontrolę nad kluczowymi rynkami konkurujemy w mieście Santo Ilesco, wzorowanym na Las Vegas - zwiedzamy nie tylko kasyna, lecz także okoliczną pustynię. Nie brakuje zróżnicowanych frakcji, starających się przeszkodzić w decyzjach biznesowych.

Zwiastun oferuje także rzut oka na współpracowników. Eli to mózg operacji, który raczej stroni od przemocy. Neenah ma smykałkę do modyfikacji wozów i jest wyśmienitym kierowcą. Kevin natomiast to playboy oraz gwiazda mediów społecznościowych, odpowiadający za „reklamę” gangu. Jest też siedziba, którą wyremontujemy wraz z postępami.

Saints Row ukaże się 23 sierpnia na PC (wyłącznie w Epic Games Store), PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, a nawet na Google Stadia. Produkcja stanowi restart dobrze znanej serii, co idealnie pasuje do faktu, że to także pierwsza gra finansowana przez Koch Media po zmianie nazwy na Plaion.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze