Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Assassins Creed Origins nie oferuje ujęć z rozgrywki

Cezar, Kleopatra i inni.

Microsoft rozpoczął swój pokaz na targach Gamescom od animowanego zwiastuna Assassin's Creed Origins - niestety, bez fragmentów rozgrywki.

Obserwujemy sceny z życia starożytnego Egiptu: mumifikowanie zwłok, budowanie piramid, Juliusza Cezara i młodą Kleopatrę. Wszystko to w dość nietypowej oprawie muzycznej w wykonaniu Leonarda Cohena.

Na końcu nie może oczywiście zabraknąć treści związanych już bardziej z grą: główny bohater - Bayek - zabija swój cel, strzelając z łuku za pomocą nogi.

Assassin's Creed Origins jest wnoszącą najwięcej nowości odsłoną cyklu od wielu lat. Deweloperzy postanowili postawić na więcej niż tylko lekką ewolucję.

Walka została wyraźnie przeprojektowana. Nie wystarczy już głównie trzymać aktywnego bloku i wykonywać kontrataki. Potyczki przypominają nieco starcia z cyklu Dark Souls - choć oczywiście nie są tak wymagające, a bohater nie zginie po jednym uderzeniu.

Gra debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze