Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy mod do Fallout: New Vegas wygląda całkiem profesjonalnie

W oczekiwaniu na Fallout 4.

Twórcy modyfikacji nie przestają zaskakiwać profesjonalizmem, czego przykładem jest najnowszy projekt do Fallout: New Vegas.

Mod o nazwie Fallout: Autumn Leaves debiutuje jutro, 1 października. Oferuje ponad dwa tysiące linii dialogowych z grą aktorską, nowe postaci oraz osiem rozbudowanych zadań.

Popularna produkcja RPG od studia Obsidian otrzyma także kolejne perki, kilka zakończeń i oryginalną ścieżkę dźwiękową autorstwa Pablo Comy. Łącznie ponad siedem godzin rozgrywki - zapewnia twórca.

„Jeszcze jeden raz wróć na Mojave i zbadaj liczącą wieki bibliotekę, zamieszkałą przez inteligentne maszyny. W tym zapomnianym schronie odkryjesz, że być może nie znasz siebie tak dobrze, jak uważałeś” - czytamy w opisie.

Gracze odkryją tajemnice robotów, a także prawdę związaną z Platynowym Chipem. Nasz Kurier odkryje swoja prawdziwą tożsamość, przystępując do szeregu prób, przygotowanych przez mieszkańców krypty.

Automatony nauczono symulować ludzkie emocje i obdarzono własnymi charakterami. Rozwiążemy zagadkę stuletniego morderstwa i pomożemy robotom odkryć własną tożsamość.

Zapowiada się ciekawie - w sam raz w ramach oczekiwania na Fallout 4, debiutujący 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze