Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy mod do Elden Ring przeniesie nas w klimaty Silent Hill

Widok niczym z horroru.

Elden Ring otrzymał modyfikację, dodającą do gry nieustanną śnieżycę, która ogranicza zasięg widzenia gracza do minimum.

Dzieło autorstwa thefifthmatt jest dostępne do pobrania z platformy NexusMods i z pewnością usatysfakcjonuje każdego, komu brakowało w Elden Ring cząstki horroru. Mod sprawia, że każda z lokacji zmienia się w zaśnieżoną i zamgloną krainę, w eksploracji której nie pomoże nawet mapa.

Modyfikacja zamraża Ziemię Pomiędzy, zmieniając całą grę w nieustanną śnieżycę z minimalną widocznością. Nawet lokacje wewnętrzne skąpane są w śniegu i mgle, choć efekty wiatru i burzy usłyszymy tylko na zewnątrz” - czytamy w opisie. Zmiany wprowadzone przez modyfikację możemy zobaczyć w poniższym materiale, który znacznie przyczynił się do popularyzacji tytułu.

Choć Elden Ring nie doczekał się jeszcze oficjalnej zapowiedzi dodatku, tytuł wciąż przyciąga do siebie nowych graczy oraz moderów, urozmaicających grę coraz to ciekawszymi pomysłami. W serwisie NexusMods znajdziemy bowiem modyfikacje całkowicie odmieniające balans rozgrywki lub nawet dodające do gry tryb kooperacji.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze