Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy kontroler Xbox na nagraniu. Gracz wszedł w posiadanie białego Elite Series 2

Choć nie wiadomo, w jaki sposób.

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące nowy kontroler od Microsoftu - biały Xbox Elite Series 2. Dotychczas druga seria urządzenia była dostępna tylko w wersji czarnej i specjalnej edycji Halo.

Materiał opublikował youtuber Nicholas Lugo, który twierdzi, że wszedł w posiadanie „jedynego białego Xbox Elite w Stanach Zjednoczonych”.

Brakuje dodatkowych szczegółów, a Lugo nie tłumaczy, skąd wziął kontroler. Urządzenie najpewniej jest jednak prawdziwe, co sugeruje nie tylko wygląd sprzętu, ale również opakowanie i etui.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o białym Xbox Elite Series 2. Pierwsze zdjęcia pada opublikował jeszcze w marcu twitterowy informator Idle Sloth. Microsoft do tej pory nie potwierdził istnienia nowej wersji.

Pady z serii Elite cechują się między innymi manetkami z tyłu urządzenia, przeprojektowanym „krzyżakiem” (który właściwie nie przypomina już krzyża) i możliwością wymiany części. Uważane są za najlepsze pady Microsoftu.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze