Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Hitman zadebiutuje 8 grudnia

Ale są pewne „haczyki”.

Square Enix dziś wieczorem na swojej konferencji pokaże pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej odsłony serii Hitman, ale już teraz ogłoszono, że gra zadebiutuje 8 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Agent 47 jakoś odmłodniał

Sprawa premiery jest jednak nieco zagmatwana. Na oficjalnej stronie produkcji czytamy, że tytuł będzie rozrastał się wraz z upływem czasu, za pośrednictwem darmowych aktualizacji. Twórcy planują też jednorazowe wydarzenia, takie jak dostępne przez określony czas kontrakty na jednej z map.

Można więc zakładać, że 8 grudnia w ręce graczy trafi jakaś część gry, a twórcy łączą koncepty dodatków, DLC, Early Access i publikacji fabuły w epizodach. Świadczy o tym także fakt, że w tym dniu ukaże się tylko odsłona cyfrowa, a o pudełkowym wydaniu jeszcze nie wspomniano.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Twórcy z IO Interactive zapowiadają za to, że każda z przygotowywanych lokacji będzie otwarta i pełna detali oraz postaci niezależnych. W takich miejscach możliwe będzie też kreowanie nowych kontraktów i zleceń, wprowadzanych za pomocą aktualizacji.

Powróci opcja zapisu rozgrywki w dowolnym momencie - coś, czego szczególnie brakowało w Hitman: Rozgrzeszenie z 2012 roku.

„Budujemy rozszerzające i rozwijające się uniwersum zabijania” - czytamy na oficjalnej stronie. „Doświadczenie rozpocznie się 8 grudnia i przez cały 2016 roku będziemy w regularnych odstępach publikować nowe lokacje czy misje.”

Deweloperzy zapewniają, że podczas prac będą przysłuchiwać się opiniom graczy. Jak zapowiedziano już wczoraj, dla PlayStation 4 i PC zaplanowano testy beta. Te rozpoczną się tydzień wcześniej na sprzęcie Sony, gdzie znajdziemy też kilka kontraktów na wyłączność.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze