Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy dodatek do Goat Simulator przeniesie akcję w kosmos

Dziś premiera.

Dzisiaj wieczorem wszyscy posiadacze Goat Simulator będą mogli pobrać nowe DLC do produkcji, przenoszące akcję na stację kosmiczną i w jej okolice.

Rozszerzenie zatytułowane Waste of Space zmierza na PC i urządzenia mobilne. Za prace odpowiada studio Gone North Games, czyli twórcy poprzedniego dodatku, o wiele mówiącej nazwie GoatZ.

Najnowsze DLC toczy się w kosmosie. Zwiedzimy - i zniszczymy - stację kosmiczną, wylądujemy też na pobliskiej planecie. Do tego romanse z członkami załogi - zapewniają twórcy.

„Największa mapa w historii Goat Simulator, wypełniona po brzegi zawartością na wyłączność. Znam się na marketingu. Valve, zatrudnijcie mnie!” - czytamy w opisie.

Poniżej zwariowany trailer, prezentujący kózkę w kombinezonie kosmicznym, kolonię na obcej planecie, mordercze roboty, eksplozje i czarne dziury.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze