Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Batman i gra w świecie Harry'ego Pottera miały pojawić się na E3 2020 - twierdzi Jason Schreier

Oraz tajemniczy projekt studia Rocksteady.

Jason Schreier z serwisu Kotaku twierdzi, że na odwołanych E3 2020 miało pojawić się - po raz pierwszy w historii targów - Warner Bros. Interactive. Firma zamierzała ujawnić powstające produkcje - w tym nową część serii o Batmanie.

Dziennikarz - powołując się na własne źródła - przekonuje, że poza tytułem o Mrocznym Rycerzu planowano zaprezentować grę RPG w uniwersum Harry'ego Pottera. Redaktor podkreśla, że to ten sam projekt, z którego materiały wyciekły niespełna dwa lata temu.

Poza tym chciano ujawnić kolejną produkcje od studia Rocksteady, czyli twórców serii Batman: Arkham. Schreier nie przedstawił dodatkowych szczegółów o pozycji, ale wydaje się, że nie jest kolejną częścią przygód Mrocznego Rycerza.

Obecnie nie wiadomo, jakie działania podejmie Warner Bros. Interactive w kontekście odwołania targów E3 2020. Dziennikarz Kotaku spekuluje, że być może wydawca - wzorem Microsoftu - zorganizuje internetowy pokaz.

Należy jednocześnie pamiętać, że doniesienia mają charakter nieoficjalny. Jason Schreier jest jednak jedną z najlepiej poinformowanych osób w branży - ujawnił na przykład plany Sony wydania Horizon Zero Dawn na PC.

Źródło: Kotaku

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze