Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Super Smash Bros wprowadzi zmiany w walce na krawędziach plansz

Koniec z beztroskim blokowaniem.

Super Smash Bros na Wii U wprowadzi do serii zmiany związane z walką na krawędziach plansz. Można będzie się ich złapać, nawet jeżeli przeciwnik zablokuje nas poprzez zawiśnięcie na brzegu.

Mario blokował krawędź, ale Linkowi udało się zbić przeciwnika

„Wprowadzamy dużo zmian związanych z atakami i obroną przy zwisaniu na krawędziach. Na obrazku, który widzicie, Linkowi udało się przebić chwyt Mario” - napisał w serwisie Miiverse Masahiro Sakurai, dyrektor projektu.

Rozgrywka w serii bijatyk Smash Bros polega na zrzuceniu przeciwnika z platformy. W poprzednich odsłonach jednym z możliwych zagrań było natychmiastowe zawiśnięcie na brzegu po wybiciu wroga w powietrze, tak by ten nie mógł się już złapać i stracił życie.

Odporność na ataki po chwyceniu się krawędzi ma być determinowana między innymi czasem spędzonym przez postać w powietrzu. To właśnie ułatwi „zbicie” oponenta, który będzie chciał zablokować nasz powrót na planszę.

Super Smash Bros na Wii U zadebiutuje przed końcem roku, nieznana jest jeszcze konkretna data premiery. Produkcja trafi też na konsolę 3DS.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Super Smash Bros. 3DS

Nintendo 3DS

Super Smash Bros. Wii U

Nintendo Wii U

Related topics
O autorze
Komentarze