Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Saints Row z dużym zainteresowaniem. Wydawca chwali się „solidnym” wynikiem preorderów

Ponadto firma szykuje jeszcze jedną dużą premierę na ten rok.

Spółka Embracer Group opublikowała raport finansowy, w którym opisuje swoje prognozy dotyczące nadchodzących premier. Wśród nich jest wzmianka o przyszłotygodniowym debiucie nowego Saints Row.

Jak informuje serwis Gamingbolt, wydawca uważa dotychczasowe wyniki preorderów za „solidne”, dzięki czemu zainteresowanie grą można uznać za „zgodne z oczekiwaniami” firmy. Embracer sądzi, że najnowsza gra studia Volition będzie „jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku fiskalnego”. Spółka szykuje premierę jeszcze jednej gry AAA, która zostanie zapowiadania „wkrótce” i trafi do sprzedaży pod koniec roku.

Przypomnijmy, że Saints Row trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu na platformy PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 oraz Stadia. Gra stanowi reboot kultowej serii. Trafiamy do całkowicie nowego miasta Santo Ileso - wzorowanego na Las Vegas - gdzie poznamy nową ekipę Świętych. Tytuł charakteryzuje się między innymi bardzo rozbudowanym kreatorem postaci.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze