Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe postacie z biografią - mod do XCOM 2

Mod dodający 33 nowych żołnierzy z życiorysami.

XCOM 2 polega na prowadzeniu drużyny, toczeniu walk, wypełnianiu misji. Ważnym więc jest abyśmy zżyli się w jakimś stopniu ze swoimi postaciami. Możemy je tworzyć samodzielnie, opisywać i wysyłać znajomym. Możemy także, jak jeden z twórców modów, stworzyć całą paczkę postaci opisanych i zgodnych ze światem gry i wystawić gotową do pobrania dla każdego.

Opisywany mod jest dziełem jednej osoby, która poświęciła swój czas na stworzenie 33 unikalnych postaci, które mogą zasilić nasze szeregi. Każda była tworzona z myślą o jak najlepszym oddaniu realiów świata gry. Trzymając się klimatu świata, historie postaci opowiadają unikalne treści, a przydomki potencjalnych członków drużyny odnajdują swoje pochodzenie w wydarzeniach z przeszłości.

Mod nie wprowadza znaczących zmian do rozgrywki. Jest przeznaczony jedynie dla osób, które znajdują przyjemność w dobrze skomponowanym życiorysie swoich żołnierzy i lubują się w detalach.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Autor

1. Wersja moda

1.4 (stan na 29.02.2016)

2. Zawartość moda

 • Nowe postaci do wyboru z puli dostępnych w grze.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

 • Pełnej wersji gry XCOM 2 na PC.

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz plik ze strony moda.
 2. Wypakuj pobrany plik.
 3. Przenieś wypakowaną zawartość do katalogu C:\Users\USERNAME\Documents\my games\XCOM2\XComGame\CharacterPool\Importable.
 4. Uruchom grę i importuj postaci do puli.

5. Autor

Dfault
Strona moda w serwisie nexusmods.com


Powrót do spisu treści: Mody do XCOM 2 - kompletna baza aktualnych modyfikacji

O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze