Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe postacie w bijatyce Tekken 7: Bob i Master Raven

Wkrótce w Japonii.

Producent bijatyki Tekken 7 - Katsuhiro Harada - ujawnił podczas tegorocznego turnieju Evo, że produkcja wzbogaci się o dwie nowe postacie: powróci Bob, a w planach jest też tajemnicza Master Raven.

Ten pierwszy, otyły wojownik ze Stanów Zjednoczonych debiutował w Tekken 6, wracając potem w zaktualizowanej wersji Tekken 6: Bloodline Rebellion czy w Tekken Tag Tournament 2.

Stawia na styl karate, dysponując także sporą siłą fizyczną, wysoką prędkością i szerokim zakresem ataków.

Na temat Master Raven wiemy nieco mniej. Wydaje się, że to całkiem nowa postać w stylu ninjutsu, choć fani serii pamiętają zapewne Ravena z Tekken 5 i dalszych odsłon - stroje obu postaci są bardzo podobne, więc duet Ravenów może być powiązany fabularnie.

Nowe postacie pojawią się w aktualizacji Tekken 7: Fated Retribution. Ta trafi najpierw - w lipcu - na automaty w Japonii, lecz będzie też bazą dla wydania zmierzającego na początku przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze