Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe elementy Assassin's Creed Syndicate w kolejnym zwiastunie

Rozgrywka z wersji alpha.

Ubisoft przygotował kolejną prezentację Assassin's Creed Syndicate. Materiał pochodzi z targów E3, ale deweloperzy postanowili zaprezentować nowe elementy, które widzowie mogli przegapić.

Jacob Frye - główny bohater

Na samym początku widzimy efektowną i długą animację kończącą, podczas której główny bohater eliminuje pięciu przeciwników jednocześnie. Kluczem do odblokowania takiej sekwencji jest odpowiednie osłabienie kilku wrogów.

Następnie postać porywa powóz, przejeżdżając przechodniów, odlatujących na imponującą odległość (warto pamiętać, że materiał pochodzi z wersji alphha). Obrońcom praw zwierząt zapewne nie spodoba się fakt, że pościg powstrzymamy także poprzez zastrzelenie koni ciągnących jadący za nami pojazd.

Odsłona serii Assassin's Creed nie może obyć się bez możliwości schowania ciała w stogu siana. Nowością w Syndicate będzie za to opcja wyjęcia zabitego przeciwnika, którego już ukryliśmy. Po co? Tego nie wyjaśniono.

Rzucanie nożami pozwoli odwrócić uwagę strażników, a także odciąć ciężkie przedmioty, które spadną na ich głowy.

Assassin's Creed Syndicate zadebiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się później - Ubisoft podaje obecnie tylko „jesień”.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze