Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe auta i tor. Gran Turismo 7 z dużą aktualizacją

Darmowe nowości.

Dzisiaj opublikowano kolejną dużą aktualizację Gran Turismo 7. Twórcy wprowadzili do gry nowe treści - w tym auta i tor.

Patch o numerze 1.17 dodaje do produkcji trzy niedostępne wcześniej samochody - Ford 1932 Ford Roadster Suzuki V6 Escudo Pikes Peak Special ’98 oraz Suzuki Vision Gran Turismo (wersja Gr.3).

Twórcy zaimplementowali też Watkins Glens International - trasę, która jest jedną z najbardziej znanych w USA. Tor o długości niemal 5,5 kilometra powstał w 1956 roku i zlokalizowany jest w pobliżu centrum stanu Nowy Jork. W grze obecne są dwa warianty obiektu.

Do produkcji trafiły jeszcze trzy dodatkowe zakładki menu w kawiarni Cafe, która w Gran Turismo 7 jest odpowiednikiem kampanii fabularnej. Wszystkie oferują wyzwania oparte o różnorodne motywy - zadania przeznaczone są dla osób, które ukończyły misje z bazowego tytułu, a także posiadają określony poziom kolekcjonera.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły