Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa tablica wyników Battlefield 2042 opóźniona

Ciąg dalszy problemów.

Twórcy Battlefield 2042 ogłosili, że aktualizacja wprowadzająca do strzelanki między innymi rozbudowaną tablicę wyników nie ukaże się w lutym, jak dotychczas planowano.

Gracze będą musieli poczekać do początku marca. „Dodatkowy czas pomoże upewnić się, że podnosimy jakość naszych aktualizacji” - napisano na Twitterze. „Uwzględnimy też dodatkowe zmiany”.

Dla trapionej problemami od dnia premiery gry nie jest to pierwsza zła wiadomość w tym tygodniu. We wtorek informowano, że rozpoczęcie pierwszego sezonu zmagań przełożono na początek lata.

Jeszcze wtedy - zaledwie dwa dni temu - wspominano właśnie o aktualizacji z klasyczną tablicą wyników, obiecując premierę funkcji przy okazji kolejnego patcha.

Nowa tablica pokaże szczegółowe informacje na temat osiągnięć gracza, towarzyszów z zespołu i przeciwników. Prace nad rozwiązaniem trwają od grudnia. Obecne w grze lista jest szeroko krytykowana, pozbawiona większości przydatnych informacji.

Dzisiaj opublikowano za to hotfix, przywracający mapę Odnowa (Renewal) na PlayStation 4 i Xbox One, usuniętą tymczasowo z powodu niestabilności.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze