Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa odsłona serii Need for Speed wymaga połączenia z siecią

Ma to korzyści - zapewnia EA.

Nowa odsłona serii Need for Speed, zmierzająca w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, będzie wymagała do zabawy stałego połączenia z siecią.

Hello kabel, my old friend

Wydawca ujawnił informację o takiej treści wczoraj w nocy w serwisie Twitter, odpowiadając na pytanie jednego z fanów. Firma zapewniła, że takie rozwiązanie ma swoje korzyści.

„Bycie połączonym umożliwia twoim znajomym stanie się częścią narracji, co możliwe jest tylko przez dostęp do sieci” - czytamy w kolejnym komunikacie.

Poprzednie odsłony cyklu rozgrywały się w połączonych światach online, a gracze mogli bezpośrednio wkroczyć do rywalizacji ze znajomymi, ale możliwa była też rozgrywka bez połączenia z Internetem.

EA nie ujawniło jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry, ale nieoficjalne doniesienia mówią o premierze zaplanowanej na początek listopada.

Krótki opis produktu wspominał o niektórych opcjach, w tych pięciu „sposobach na rozgrywkę”, o nazwach Speed, Style, Build, Crew i Outlaw.

Fabuła Need for Speed pozwoli podobno „znaleźć swoją własną ścieżkę przez wiele przenikających się historii, zdobywając podczas podróży doświadczenie, by stać się ikoną”.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły