Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa odsłona serii Assassin's Creed to darmowa gra karciana

Na system iOS.

Ubisoft planuje skorzystać z popularności gier karcianych i ogłasza własną produkcję tego typu - Assassin's Creed Memories. Tytuł dostępny będzie w pierwszej kolejności na urządzenia mobilne z systemem iOS.

Prace wspomagają firmy GREE i PlayNext, a całość zadziała na iPhone'ach, iPadach oraz iPodach Touch. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale projekt pobierzemy z App Store już „wkrótce”.

Akcja zostanie umieszczona w różnych epokach historycznych z poprzednich tytułów - w tym w Ameryce i we Włoszech - łącząc elementy RPG, strategii oraz karcianki.

Gracze będą mogli dostosować wygląd swojej postaci do własnych upodobań i budować gildie ze znajomymi. Poza możliwością rywalizacji w sieci nie zabraknie także kampanii dla pojedynczego gracza.

Poniżej fragmenty rozgrywki od serwisu TouchGameplay.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze