Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa mechanika Hearthstone pozwoli podejrzeć karty przeciwnika

Zmiany w trybie rankingowym.

Blizzard ogłosił podczas targów Gamescom mechanikę Reveal, która pozwoli w Hearthstone: Heroes of Warcraft podejrzeć karty przeciwnika - i nie tylko.

Jedna z nowych kart

Po zagraniu - na przykład - karty Master Jouster, każdy z graczy musi ujawnić jednego z potworów w talii. Jeśli nasza jednostka jest droższa niż ujawniany stronnik oponenta, Master Jouster zyskuje bonusy do obrony.

Inne korzyści obejmują między innymi lepszy atak czy leczenie bohatera, także bazując na okolicznościach tego typu.

Poza nową mechaniką, Blizzard planuje także zmiany w sezonowym trybie rankingowym. Obecnie wszystkie osoby docierające na najniższy szczebel drabiny dostają kartę w ramach nagrody.

Aby zachęcić graczy do kontynuowania zabawy w ramach miesięcznych sezonów, deweloperzy wprowadzą kolejne poziomy nagród, odblokowywane w ramach pięcia się w górę rankingu.

Dla przykładu: dotarcie na 17. poziom to rzadka karta, a także bonusowy rewers oraz dodatkowy materiał do tworzenia własnych, wybranych „kartoników”.

Wszystkie te zmiany wprowadzi rozszerzenie Wielki Turniej. Nie podano daty premiery dodatku - nadal wiemy tylko, że będzie to w sierpniu.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze