Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa aktualizacja Elden Ring osłabiła jedną z ulubionych broni graczy

Patch z numerem 1.06 już dostępny.

Najnowsza aktualizacja Elden Ring oznaczona numerem 1.06 właśnie wylądowała na serwerach i można ją pobierać na wszystkich platformach. Najnowsza wersja gry jest wymagana do rozgrywki w sieci i wprowadza szereg zmian, w tym osłabienie popularnej katany - Rzeki Krwi.

Patch nie tylko poprawia błędy i stabilność, ale wprowadza też kilka nowości. Można od teraz wysyłać znaki przyzwania do pul w wielu, nawet odległych, lokacjach. Dotyczy to zarówno kooperacji, jak i inwazji, i z pewnością urozmaici rozgrywkę sieciową oraz ułatwi znalezienie partnerów do wspólnej gry.

Dodano alternatywną ścieżkę w historii Varrego – pokonanie innego gracza w pojedynku PvP nie będzie już konieczne do jej ukończenia. Oznacza to również, że zadanie będzie można przejść w trybie offline.

Aktualizacja wprowadza też spore zmiany w balansie broni z kategorii wielkich mieczy, zakrzywionych wielkich mieczy oraz wielkich młotów. Przede wszystkim można teraz nieco wcześniej robić uniki po wykonaniu ataku, a szybkość wyprowadzania mocnych i ładowanych ciosów została zwiększona.

Osłabiono naprowadzanie czaru Gwiazdy Ruiny, obrażenia i efekty krwawienia wywoływane przez katanę Rzeki Krwi i jej zdolność specjalną Układacz zwłok. Wcześniej nagromadzenie krwawienia w przypadku tej broni wynosiło 50 punktów, teraz - zaledwie trzydzieści. Więcej szczegółów znajdziecie w oficjalnej liście zmian.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze