Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nolan North zastąpi Petera Dinklage'a jako Ghost w Destiny

Nieoczekiwana zmiana głosu.

Doświadczony aktor głosowy Nolan North zastąpi Petera Dinklage'a - znanego najlepiej jako Tyrion Lannister w serialu „Gra o Tron” - w nadchodzącym dodatku do Destiny, zatytułowanym The Taken King.

Popularny North od podstaw podłożył wszystkie dialogi dla latającego robota Ghosta, służącego za pomocnika i przewodnika dla postaci graczy. Wraz z rozszerzeniem pojawią się oczywiście także nowe wypowiedzi.

Ghost ma otrzymać ważniejszą rolę w The Taken King - informuje serwis Game Informer. Nowy aktor głosowy ma naśladować styl oryginalnych nagrań z Dinklage'em w roli głównej.

Odpowiedzialne za prace studio Bungie nie podało powodów nieoczekiwanej zmiany, ale wiele wskazuje na to, że North został zaangażowany na dłuższy okres.

Tymczasem praca Dinklage'a była krytykowana już od czasu testów beta, w których pojawiła się słynna linia „That wizard came from the Moon!”. O ile trudno odmówić aktorowi talentu, to kolejne gry z jego udziałem udowadniają, że praca samym głosem nie jest jego najmocniejszą stroną.

Z innych wieści na temat Destiny: Bungie potwierdziło, że obecne zestawy legendarnych broni i pancerzy nie będą mogły być już rozbudowane w The Taken King. Oznacza to, że nawet te najbardziej ulubione elementy ekwipunku, jak Fatebringer i Black Hammer, wkrótce staną się dużo mniej użyteczne.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze