Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nocny dodatek do Cities: Skylines debiutuje 24 września

Zmienny cykl dobowy.

Paradox Interactive ujawniło, że rozszerzenie After Dark do ekonomicznej strategii Cities: Skylines ukaże się 24 września.

Miasto nocą

Największą innowacją w dodatku jest zmienny cykl dobowy. Nocą aktywne będą budynki z nowej specjalizacji - wypoczynkowej. Za dnia posłużą za zwykłe struktury komercyjne, by po zachodzie słońca zamienić się w centra aktywności.

Na potrzeby After Dark twórcy przygotowali nowe zestawy tekstur dla większości obiektów. Są też nowe modele, takie jak neonowe znaki i światła.

Druga nowa specjalizacja dla naszego miasta to „plaża”. Jak sama nazwa wskazuje, postawimy bary i nadmorskie restauracje czy przystanie organizujące wycieczki dla rybaków.

After Dark dodaje też kolejne budynki użyteczności publicznej: więzienie, taksówki, doki towarowe, międzynarodowe lotnisko i terminal autobusowy.

Listę innowacji zamyka nowa kategoria transportu: rowery. Wybudujemy więc ścieżki i drogi rowerowe (a także buspasy) dla bardziej aktywnych mieszkańców naszego miasta.

Gdzie Batman?

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze