Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man's Sky zaczyna kolejny rok aktualizacji od poprawienia walki

Nowi przeciwnicy i nie tylko.

No Man's Sky nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Produkcja doczekała się kolejnej darmowej aktualizacji, gruntownie odświeżającej między innymi system walki, który nie zmienił się w znaczącym stopniu od premiery w 2016 roku.

Sentinel - jak nazwano patch - wprowadza także nowe rodzaje przeciwników, a nawet możliwość przeprogramowania i „adoptowania” własnego drona, którzy pomoże w starciach.

Opiekujące się planetami siły Sentintel otrzymały wsparcie w postaci potężnego robota kroczącego Hardframe Battle Mech, dysponującego nie tylko pokaźną siłą ognia, ale także plecakiem odrzutowym, ułatwiającym przemieszczanie się.

Wszystkie tryby działania Multi-Toola otrzymały ulepszone efekty graficzne, wprowadzono wsparcie dla technologii DLAA od Nvidii oraz FidelityFX Super Resolution od AMD, a także aktywny kamuflaż, pozwalający stać się na chwilę niewidzialnym.

Poza wspomnianym dronem możemy także zamontować sztuczną inteligencję w Exomechach, które będą automatycznie podążały za graczem oraz pomagały w walce, która - ogólne rzecz biorąc - ma być teraz „bardziej dynamiczna i zróżnicowana”.

Jest też całe mnóstwo innych nowości: wkrótce rozpocznie się ekspedycja egzobiologiczna, gracz może przenosić sześć (zamiast trzech) Multi-Tooli, na planetach znajdziemy bazy Sentineli, skorzystamy z działa neutronowego i tak dalej. Pełne zestawienie na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze