Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nintendo Direct: Kirby w nowej grze, Super Mario 3D World i Zelda w listopadzie

Pikmin 3 z DLC, Sonic w Super Smash Bros, Donkey Kong opóźnione.

Nintendo zakończyło właśnie kolejną konferencję z serii Direct, w której omawiano najważniejsze tytuły na 3DS i Wii U.

Sympatyczny Kirby pojawi się w nowym tytule na Nintendo 3DS. Premiera w przyszłym roku. Ponownie otrzymamy platformówkę w dwóch wymiarach, a różowy bohater przemieści się pomiędzy pierwszym i drugim planem.

Legend of Zelda: A Link Between Worlds otrzymało konkretną datę premiery. Produkcja zadebiutuje w Europie już 22 listopada, na Nintendo 3DS. Ujawniono, że gracze będą mogli pokonać podziemia w dowolnej kolejności.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze, które miało ukazać się 6 grudnia tego roku, przełożono na luty 2014 r. Platformówkę zapowiedziano na konferencji przed targami E3. Wyspę tytułowego bohatera nawiedzają wikingowie, z którymi trzeba się rozprawić.

Super Mario 3D World zadebiutuje w Europie 29 listopada, tydzień po Stanach Zjednoczonych. W grze wcielimy się w cztery postacie: Mario, Luigiego, Peach lub Toada, każda z unikatowymi umiejętnościami i innym sterowaniem.

Demonstracyjna wersja Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies została opublikowana w eShopie. Pełna gra debiutuje 24 października.

Jeż Sonic jest kolejnym wojownikiem, który pojawi się w bijatyce Super Smash Bros. Wcześniej potwierdzono już „występy” Mega Mana oraz 15 zawodników z gier Nintendo. W Super Smash Bros. maksymalnie cztery postacie wkraczają na przygotowane areny i walczą z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

Pikmin 3 otrzyma płatne DLC, dostępne jeszcze dzisiaj. Kupić będzie można dodatkowe misje, a jedno zadanie udostępnione zostanie za darmo. W grze kontrolujemy grupy tytułowych Pikminów, dysponujących różnorodnymi umiejętnościami, w zależności od koloru.

Poniżej zapis całej konferencji:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze