Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależne Rogue Legacy trafi na Xbox One

Szczegółów nie podano.

Przedstawiciele studia Cellar Door Games potwierdzili na Twitterze, że niezależna gra zręcznościowa Rogue Legacy ukaże się na konsolach Xbox One.

„Już 2015 rok, a Xbox One nadal nie ma Rogue Legacy...” - napisał zasmucony fan. „Nadchodzi” - odparł jeden z deweloperów (dzięki, PureXbox).

Gra debiutowała na PC w czerwcu 2013 roku, ale od tego czasu doczekała się już konwersji na Maca, Linux, PlayStation 3, PS4 i PS Vita. Jak widać, brakuje tylko sprzętu Microsoftu.

Produkcja otrzymała polską wersję językową na konsolach Sony, więc można się spodziewać, że podobnie będzie na Xbox One.

„Rogue Legacy to jedna z najbardziej udanych niezależnych produkcji tego roku, a byłaby wręcz idealną, gdyby nie zbyt mała różnorodność wrogów i sposobów ich zwalczania. Potrafi przyciągnąć na długie godziny, ale jest też świetnym tytułem, do którego można wracać po krótkich sesjach” - napisał w recenzji Mateusz.

Główny cel jest prosty: najpierw należy wejść do zamku, przedzierać się przez kolejne pokoje i wreszcie dotrzeć do większego przeciwnika, by rozpocząć kolejny rozdział. Przeciwnicy są jednak potężni, a po każdej śmierci musimy zaczynać od nowa.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze